KONTAK ONS

Johannesburg

Caxton House, Jan Smutslaan 368, Craighall, 2196
Posbus 412982 , Craighall 2024
Tel: 011 889 0665
Faks: 011 889 0975
E-pos: rooirose@caxton.co.za

Kaapstad

Founders House, Uitvlugt, Howardrylaan 3,
Pinelands, Kaapstad
Posbus 260, Howard Place 7450
Tel: 021 530 8600
Faks: 021 531 3795
E-pos: rooirose@ctp-mail.co.za

Volg ons op Sosiale Media

Facebook – rooirose
Twitter – @rooi_rose
Instagram – @rooirose
Pinterest – rooi rose Tydskrif
YouTube – rooirose

Intekenare (alle navrae)

Mags@home Kontaksentrum
Tel.: 087 405 2002
E-pos: subs@magsathome.co.za
Aanlyn: www.magsathome.co.za
SMS CAXTON RR na 40573

Advertensies

Johannesburg 011 293 6067
Durban 031 910 5757
Kaapstad 021 530 6270

Kleinadvertensies

Bestuurder: Rickardt de Beer. E-pos: rickardt@caxton.co.za

Uitgewers

Caxton Tydskrifte
(Reg. No. 68/12588/06)
Posbus 1610
Parklands
2121

Reproduksie

Johnnic Drukkers
CTP Gravure Printers
Joynerweg 19-21
Prospecton
Durban

Johannesburg:

Redakteur
Martie Pansegrouw


Adjunkredakteur
Hannelie Diedericks
E-pos: hannelied@caxton.co.za


Produksiehoof
Anelle Mostert
E-pos: anellem@caxton.co.za


Produksie-assistent en fotoredakteur
Melissa-Jade Myburgh
E-pos: melissajf@caxton.co.za


Digitale redakteur
Michelle Nortje
E-pos: michellen@caxton.co.za


Verhaalredakteur
Corlia Fourie
E-pos: corlia@caxton.co.za


Ontwerp en uitleg
Karyn Harrison
Linda Ehlers


Teksredakteurs
Elmarie Otto
Hugonette Theron


Boeke en vermaak
Ronel Nel
E-pos: roneln@caxton.co.za


Senior spesialisjoernalis
Mariette Snyman
E-pos: mariettes@caxton.co.za


Bemarking en kompetisies
Nicole Kemp
E-pos: nicolek@caxton.co.za


Kantoorbestuurder
Zerilda Nel
E-pos: rooirose@caxton.co.za


Redaksionele assistent
Suzan Lekwape

Kaapstad:

Digitale assistent
Catherine Schenck
E-pos: catherines@caxton.co.za

Skoonheidsredakteur
Suzanne Kotzé
E-pos: suzannek@ctp-maill.co.za


Skoonheidassistent
Corné Greeff
E-pos: corne@ctp-mail.co.za


Moderedakteur
Susra Matthee
E-pos: susram@ctp-mail.co.za


Mode-assistent
Bea Lingenfelder
E-pos: bea@ctp-mail.co.za


Kosredakteur
Vickie de Beer
E-pos: vickie@hardrain.co.za


Leefstylredakteur
Cornél Dunn
E-pos: cornel@ctp-mail.co.za


Gesondheidsredakteur
Salomé Delport
E-pos: salomed@ctp-mail.co.za